Animated ScreenSavers

Animated ScreenSavers dla BlackBerry

Ładne i oryginalne wygaszacze ekranu dla BlackBerry

Animated ScreenSavers to darmowe wygaszacze ekranu, pozwalające spersonalizować wygląd BlackBerry, za pomocą sympatycznych i oryginalnych kompozycji graficznych. Jeśli chcesz odmienić standardowy wygląd telefonu, pobierz Animated... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Zawiera wiele wygaszaczy
  • Kompozycje są oryginalne

Wady

  • Nie wykryto

Bardzo dobry
8

Animated ScreenSavers to darmowe wygaszacze ekranu, pozwalające spersonalizować wygląd BlackBerry, za pomocą sympatycznych i oryginalnych kompozycji graficznych. Jeśli chcesz odmienić standardowy wygląd telefonu, pobierz Animated ScreenSavers.

Standardowo Animated ScreenSavers wyświetla losowo wybrany wygaszacz zawarty w programie. Może to być rozgwieżdżone niebo, znaki z Matrixa lub błękitny ekran śmierci. Inne dostępne wygaszacze po prostu dodają efekty specjalne do standardowego ekranu BlackBerry, na przykład bańki mydlane. Aplikacja nie będzie działać jeśli bateria telefonu nie jest naładowana przynajmniej w 40%.

Animated ScreenSavers to ładne i oryginalne wygaszacze ekranu dla Blackberry wyświetlane w losowy sposób. Jeśli szukasz odmiany oryginalnego wyglądu wyświetlacza, pobierz ten program.

Najczęściej pobierane Tapety na blackberry

Animated ScreenSavers

Download

Animated ScreenSavers 20 in 1 3.27.0

Opinie użytkowników o Animated ScreenSavers

Sponsorowany×